« علاقه ی من به هنر شعر »

سال دوم دبیرستان بودم آن زمان در شهرستان  پاکدشت زندگی می کردیم من رشته ی تحصیلی را ادبیات علوم انسانی انتخاب کردم ما یک معلم زبان و ادبیات فارسی داشتیم به نام آقای هداوند میرزایی  ایشان  باعث علاقه ی  من به هنر شعر شدن  و خودشان هم هیچوقت این مسئله رامتوجه نشدند که چه تأثیری روی ذهن من داشتن و  بابت این شکوفایی استعداد همیشه ازایشان متشکربوده و هستم یادم می آید اولین شعرهای که می سرودم اصلا ًشعر نبود یک سری جمله سازی همراه با قافیه بود ولی به مرور زمان با مطالعه ی بیشتر روی هنر شعر و ترانه  توانستم سروده هایی دارای وزن مناسب و با قافیه پردازیه مناسب بگویم  من اولین شعرم را در سال ۱۳۸۶ سرودم که همان شعر باعث تقویقت ذهن من برای سرودن شعرهای بعدی شد.

وبلاگ رسمی رسول مهربان شاعر و ترانه سرا شعر ,ی ,هنر ,روی , من ,یک ,هنر شعر ,با قافیه ,و ترانه ,به هنر ,ذهن منمنبع

ویکی پدیا رسول مهربان

هنر شعر

ورود به حرفه ی نویسندگی

منتشر کردن اشعارم

شاعری از نسل غم

وبلاگ نویسی

علاقه مندی های من

مشخصات

آخرین جستجو ها

معرفی کالا فروشگاهی قاب موبایل سونی چت روم | چت روم فارسی | چت روم شلوغ راه اندازی خط تولید زغال هرچی بخوای سایت قلعه و جنگ های صلیبی خرید اینترنتی قطعات بیل مکانیکی Pc600 pc downloads and tips قالیشویی در اصفهان | خلیج فارس ایمن کالا